Skip to content

قیمت بیت کوین قبل از فصل آلت کوین در ماه می به 82 هزار دلار می رسد

ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در چند روز گذشته در حدود 2.6 تریلیون دلار تثبیت شده است زیرا گاوها تلاش می کنند کنترل خود را دوباره به دست آورند. در سه روز گذشته، قیمت بیت کوین (BTC) تلاش کرده است تا سطح حمایت حیاتی بالای 67000 دلار را پس بگیرد. با کاهش 20 تا 40 درصدی بیشتر جفت‌های آلت‌کوین در برابر دلار آمریکا و بیت‌کوین در چند هفته گذشته، می‌توان تصور کرد که غوغایی شدید در افق است.

علاوه بر این، آرامش قبل از طوفان با هاوینگ بیت کوین که انتظار می رود بین 16 تا 25 آوریل رخ دهد، تقویت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

بیشتر شاخص‌های اصلی بازار سهام، طلا و نقره در حال حاضر نشانه‌ای از شروع یک چشم‌انداز کلان صعودی بوده‌اند. با توجه به اینکه انتظار می‌رود بیت‌کوین پس از هاوینگ آینده از همه آنها بهتر عمل کند، جریان‌های نقدی بیشتری در چند هفته گذشته ثبت شده است.

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین توسط یک تحلیلگر محبوب رمزارز، کاپیتان فایبیک، هدف این سکه پرچمدار پس از پر کردن شکاف CME حدود 63 هزار دلار، 82000 دلار است. علاوه بر این، قیمت بیت کوین در بازه‌های زمانی هفتگی و روزانه یک الگوی صعودی را تشکیل داده است.

رالی میکرو بیت کوین در درجه اول با یک فصل قریب الوقوع آلتکوین در هفته های آینده تهدید می شود. علاوه بر این، تسلط بیت کوین یک سطح مقاومت روانی در حدود 54 درصد را تجربه کرده است، بنابراین نشان دهنده یک بازگشت اجتناب ناپذیر است.

با افزایش حدس و گمان ها در مورد تایید ETF های اتریوم در ماه آینده در ایالات متحده، کاپیتان Faibik معتقد است که یک Altseason جدید آغاز خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *