Skip to content

چشم انداز صعودی برای بیت کوین در بلند مدت با قیمت حدود 65000 دلار

هاوینگ آینده تا حد زیادی به عنوان یک رویداد صعودی در فضای کریپتو تلقی می شود، به طوری که اکثر توکن ها با رشد مناسبی روبرو هستند که در راس آن بیت کوین قرار دارد. پس از صعود به بالای 65800 دلار، خرس‌ها دوباره هوشیار شدند، که فشار فروش کافی را بر روی توکن افزایش داده است. در نتیجه، قیمت بیت کوین دوباره به زیر 65000 دلار کاهش یافت و به همین دلیل کل بازار کریپتو در چاه نزولی سقوط کرد.

اگرچه احساسات بازار نزولی باقی می ماند، پیش بینی ها به ویژه در بازه های زمانی بالاتر صعودی هستند. عقب نشینی اخیر می تواند دلهره آور به نظر برسد، اما مهم است که بدانیم چنین نوساناتی بخشی از طبیعت بی ثبات بیت کوین است، به ویژه در میانه مسیر ادامه دار بازار صعودی و نصف شدن آینده.

قیمت بیت کوین شاهد یک مثلث تقلبی در معاملات روز قبل بود که منجر به افت قابل توجهی شد و باعث توقف ضررهای متعدد شد. با وجود این، احساسات صعودی از دیدگاه کلان دست نخورده باقی می ماند.

قیمت بیتکوین به چه سمتی می رود؟

در حال حاضر، قیمت بیت کوین در حدود 65000 دلار معامله می شود و محدوده پایین آن در 63950 دلار در تلاش برای بازپس گیری سطوح از دست رفته است. رویدادهای اساسی اخیر، مانند حمله ایران به اسرائیل، با ایجاد فشار فروش انبوه بر نمودارها تأثیر گذاشته است. در یک بازه زمانی بزرگتر، دلتای حجم تجمعی (CVD) یک حرکت صعودی بالقوه را نشان می‌دهد، در حالی که اعتبار را می‌توان پس از حفظ قیمت بالای 64500 دلار برای روزهای باقی‌مانده ماه در نظر گرفت.

اگرچه RSI به سمت حمایت پایین تر می رود، MACD در کوتاه مدت صعودی باقی می ماند. از این رو، نشان‌دهنده تغییرات قابل‌توجه قیمت و مشارکت‌کنندگان معامله‌گران در کوتاه‌مدت است که ممکن است در بلندمدت بر رالی تأثیر بگذارد. علاوه بر این، بازگشت اخیر از سطح حمایت پایین تر به حضور گاوها اشاره دارد که انتظار می رود قبل از اقدام بعدی قیمت، مدتی سکوت کنند.

بنابراین، اگر گاوها بتوانند قیمت بیت‌کوین را در مثلث بالا ببرند، احساسات صعودی می‌تواند روی هم انباشته شده و سطوح را به سمت مقاومت بالایی بالا ببرد. از سوی دیگر، اگر خرس‌ها در محدود کردن رالی موفق باشند، فشار فروش شدید ممکن است افزایش یابد و سطوح به زیر 60000 دلار کاهش یابد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *